Ето и сигнала на потърпевшия, цитиран от „Петел“:„Искам да изразя възмущение от това колко нагли хора има – когато направят ПТП (и то когато те са виновни), най нагло бягат от произшествието!
Казвам се Петьо Иванов от София и живея в кв Павлово на ул. „Александър Пушкин“ 25. Днес (08.01.2017) видях, че автомобилът ми, който е паркиран пред дома ми, е ударен отзад и има материални щети, за които изпращам тези снимки за доказателство.
След като се обадих на 112 и разговарях и с представител от КАТ е видно ,че нищо не може да се направи виновника да бъде наказан, тъй като е избягал.
Затова се обръщам към Вас като медия, да го покажете и нека, ако това лице има доблест да се появи и да си понесе наказуемото и да заплати, за това, което е направил, а не да бяга от местопрестъплението.