
„Без майтап, но аз съм притеснен за Китин!“, написа собственикът на efbet Цветомир Найденов във „Фейсбук“, визирайки Георги Попов.
„Мажоритарният собственик на Левски е затворен 2 месеца в един апартамент с Черепа в Дубай…. а Черепа може да го е убил и изял?! И без това подписът на Китин на джирото изглежда различен… Китин, дай знак, че си жив!“, добави Найденов, който преди дни направи друго сензационното разкритие:
„Мисля, че Васил Божков е съпричастен към нападението срещу Манол Велев. Трябва да се разгледат случаите на Йордан Динов и на Манол Велев. Мисля, че Божков е съпричастен към тези работи“.
На 11 май Найденов заяви пред БЛИЦ, че държи на думите си, че Божков е поръчал Велев и Динов – „Категоричен съм в това мое твърдение.
Основание ми дават доказателствата, които от месец юни до месец декември м.г. съм предал на прокуратурата. Надявам се прокуратурата да разкрие както убийствата на Манол Велев и Йордан Динов, така и на всички останали български граждани, които бяха убити“.

