Ексклузивна новина: Откриха мъртви малкия Ангел и баща му Божидар след 5 месеца в неизвестност

Spread the love

 

big_998

 

 

Мистерия, която пет месеца мъчеше България, се разплете.

За съжаление изходът е фатален.

 

 

 

По-рано днес бе съобщено, че две тела са били намерени в язовир Копринка.

 

 

 

Оказа се, че това са труповете на 5-годишния Ангел и баща му Божидар от казанлъшкото село Копринка, които бяха в неизвестност от началото на март, съобщава Нова тв.

 

 

Телата на мъжа и детето са открити в автомобил, който се е намирал в един от ръкавите на язовир „Копринка”, за което „Петел“ вече писа.

 

 

Потъналата кола е забелязана от почиващи край водоема. Те подават сигнал до тел. 112. Екипи на полицията вадят автомобила от язовира и попадат на труповете на издирваните баща и син.

 

 

Малкият Ангел и баща му Божидар изчезнали мистериозно на 5 март. Оттогава роднините им опитваха да ги открият, но безуспешно.

 

 

 

„Бяхме заедно вкъщи. По едно време мъжът ми се качи в колата с малкия. Каза, че отиват до магазина. Това беше последният ми разговор с него”, разказа тогава майката на издирваното дете Джеврие.

 

 

 

Двамата са тръгнали с автомобил „Мерцедес“, който наскоро е докаран от Германия.

Колата е нямала регистрация.

 

 

 

Знае се, че Божидар е купил сладки на Ангел от магазина.

 

 

Още в началото бе търсен района на язовира.

 

 

При търсенето бе пускан и дрон, но без резултат.

 

 

 

Близките на 28-годишния Божидар казват, че нямал врагове. Не дължал пари на никого и нямал да прибира заеми. Според полицията няма данни бащата и детето.

 

 

Очаквайте подробности