
Доскорошният икономически министър в служебното правителство Кирил Петков обнови снимката на корицата си на своя профил във Фейсбук с логото на бъдещия си политически проект, който ще се казва „Продължаваме промяната“.

Два дни след като Кирил Петков и Асен Василев обявиха официално, че ще участват в следващите избори все още не е ясен техният мандатоносител, а подробности около идеите им за участие в политическия живот се очаква да бъдат оповестени утре.
Бившите служебни министри ще представят идеите си за бъдещо участие в политическия живот на страната в 11 часа в неформална обстановка.
Мястото на срещата, на която ще присъстват и техни съмишленици, е център „Проджект лаб“ на столичния бул. „Мария Луиза“ №58, съобщиха от „Продължаваме промяната“.
Дали проектът ще бъде представен в зала „Хармония“ или в кафето на центъра ще зависи от това колко журналисти и симпатизанти ще заявят присъствие.
Срещата ще се излъчва и на живо във фейсбук.
Още не е ясно с каква партия ще се явят на изборите Кирил Петков и Асен Василев.
Стана ясно официално само името на политическият проект на бившите служебни министри. В съобщение до медиите беше обявено, че тя носи името „Продължаваме промяната“.
Във фейсбук изглежда ще се подвизават с мотото на Кобрата – „продължаваме напред“, пише tribune.bg. Очаква се утре да станат ясни политическите намерения на двамата бивши министри на Румен Радев.
Не е ясно дали те ще отговорят на въпросите, които изникнаха не само в публичното пространство, но и в политически среди.
