Вотът BREXIT.
Какво означава?
Да се надавяме, че означава разпадане на ЕС и НАТО и следователно избягване на Трета световна война.
ЕС и НАТО са злотворни институции. Те са механизми, създадени от Вашингтон, с цел да се разруши суверенитетът на европейските народи. Тези две институции дават на Вашингтон контрол над Западния свят и служат едновременно като прикритие и оръдие на американската агресия. Без ЕС и НАТО Вашингтон не може да подтикне Европа и Обединеното кралство към конфликт с Русия и не би могъл да разруши седем мюсюлмански държави за 15 години, без да изпадне в изолация, както се полага на едно престъпно управление, чиито членове не би трябвало да могат да пътуват зад граница, без да бъдат арестувани и съдени.
Ясно е, че угодническите медии излъгаха за прогнозните резултати, за да обезкуражат избирателите, подкрепящи „излизането“. Но това не сработи. Британците винаги са били пионери на свободата. Техните исторически постижения превърнаха закона от оръжние на държавата в щит на народа и дадоха на света контролируемото управление. Британците, или поне болшинството, разбраха, че ЕС е диктаторски механизъм, където властта е в ръцете на прикрити хора и където законът може лесно да бъде използван като оръжие в ръцете на едно задкулисно правителство.
Вашингтон, в усилие да запази властта си над Европа, стартира кампания, доброволно подкрепена от услужливите медии и от промитите мозъци на левичарите, които се събраха под знамето на богатия 1 процент и представиха усилията за запазване на британската свобода и суверенитет като расизъм. Нечестната кампания показва без съмнение, че Вашингтон и неговите медийни куртизантки нехаят за свободата и суверенитета на народите. САЩ виждат отстояването на демокрацията като пречка за своята хегемония и демонизират всеки демократичен импулс.Реформаторските лидери на Латинска Америка непрекъснато се отстраняват от Вашингтон, който твърди, че само той и неговите терористични съюзници имат правото да избират правителството на Сирия, точно както избраха и правителството на Украйна.
Британците, или поне мнозинството от тях, показаха среден пръст на Вашингтон. Но битката не е свършила. А може би дори не е започвала.Ето какво могат да очакват те: Федералният резерв, Европейската Централна Банка, Банката на Япония и Джордж Сорос ще се съюзят, за да атакуват британския паунд, да го смъкнат надолу и да тероризират британската икономика. Ще видим кой е по-силен: волята на британците или волята на ЦРУ, на богатия 1 процент, на ЕС и на неоконите.
Предстоящата атака върху британската икономика е причината подръжниците на напускането като Борис Джонсън да грешат в своето убежение, че „няма нужда да се бърза“ с излизането от ЕС. Колкото повече време отнеме откъсването на британците от авторитарния ЕС, толкова по-дълго Вашингтон и ЕС ще могат да налагат своите наказания над британците заради техния вот, и толкова по-дълго медиите ще убеждават хората, че гласуването е било грешка. И тъй като референдумът не е задължаващ, страхливият Парламент може и да го отхвърли.
Камерън трябва да напусне властта веднага, а не чак през октомври. Новото правителство трябва да заяви на ЕС, че решението на неговия народ влиза в сила сега, а не след 2 години, и че всички политически и правни взаимотношения приключват от датата на вота. Иначе за две години британците ще бъдат така измъчени от наказания и пропаганда, че техният вот може да се обърне.
Британското правителство трябва веднага да оповести прекратяването на своето участие в американските санкции срещу Русия и да закачи икономиката си към засилващите се нации на Русия, Китай, Индия и Иран. С такава подкрепа те ще оцелеят от атаката на Вашингтон върху тяхната икономика.
автор Пол Крейг Робъртс
Източник: Memoria de futuro
Превод: Камен Парадов / Memoria de futuro
Източник: paulcraigroberts.org