СВЯТ

Библейска буря и градушка спряха мача Германия – Дания, покривът протече / СНИМКИ

big_19c9

Покривът е протекъл, потвърди кореспондентът на БНТ на стадиона.

Това е много лоша реклама, каза той.

Германия и Дания играят при резултат 0:0 в сблъсъка помежду си от 1/8-финалите на Евро 2024 в Дортмунд.

Юлиан Нагелсман е избрал да започне мача с Кай Хавертц на върха на атаката и Льорой Сане и Джамал Мусиала на крилата. Илкай Гюндоган ще действа зад гърба му, а в средата на терена ще си партнират Тони Кроос и Роберт Андрих.

В средата на полувремето времето се намеси. Страхотна гръмотевична буря се изви над Дортмунд и Майкъл Оливър даде знак за временно спиране на играта, предава Спортал. Това се случи в 35-ата минута. Малко по-късно двата отбора дори се прибраха в съблекалните.

Засега не е ясно кога двубоят ще бъде подновен.

СВЯТ

More in СВЯТ

1010x570

Орбан: Брюкселските бюрократи искат тази война, смятат я за своя и искат да победят Русия